Begeleiding
zondag 1 augustus 2010 | | Inloggen
HomeGroep 8Begeleiding
 
 
 
Begeleiding

Op het Ignatiusgymnasium besteden wij veel aandacht aan het leren studeren; dat begint al in de eerste klas met de mentorles.
In deze lessen gaat het over allerlei zaken die te maken hebben met huiswerk en studeren. Je krijgt tips voor het leren van woordjes, het bestuderen van teksten, het plannen van huiswerk en het voorbereiden van een proefwerk enz.
Verder vinden we het belangrijk dat je met plezier naar school gaat en dat je het naar je zin hebt in de klas. Om dit te bereiken, organiseren we al aan het begin van het eerste schooljaar een excursie waar je elkaar goed leert kennen.
In klas 1 t/m 4 heeft iedere klas een klassendocent, die niet alleen de studieresultaten van iedere leerling in de gaten houdt, maar ook aandacht heeft voor het welbevinden van de klas en van de individuele leerling.

Profielmentoren begeleiden leerlingen vanaf klas 5 tot en met het eindexamen.
In het lesrooster is voor elke klas mentortijd ingeroosterd.
De docenten worden bij de individuele begeleiding ondersteund door enkele specialisten zoals bijvoorbeeld de decaan, de schoolarts en de schoolpedagoog.

Na ons lesrooster is er ruimte voor extra uitleg en hulp bij het op efficiƫnte wijze organiseren van het huiswerk.

                                                                                             

 
Ignatiusgymnasium | Privacybeleid | Gebruiksovereenkomst | Copyright (c) 2010 Ignatiusgymnasium